GLOBALG.A.P. Bitkisel Üretim'de tam kapsamlıyız.

Meyve ve sebze, çiçekçilik, fide ve tohumculuk, çay ve tarla bitkileri kapsamlarının tamamında IAS'tan akrediteyiz. Bunun yanısıra GRASP da yapabiliyoruz.

Meyve ve Sebze v5.2

GLOBALGAP Meyve ve Sebze v5.2 standardına göre IAS'tan akrediteyiz. Hem bireysel (seçenek-1) hem de grup (seçenek-2) belgelendirmeleri yapabiliyoruz.

Çiçekçilik ve Süs Bitkileri v5.2

GLOBALGAP Çiçekçilik ve Süs Bitkileri v5.2 standardına göre IAS'tan akrediteyiz. Bu konuda Türkiye'de akredite tek belgelendirme kuruluşuyuz.

GLOBALG.A.P. Tarla Bitkileri v5.2

GLOBALGAP Tarla Bitkileri v5.2 standardına göre IAS'tan akrediteyiz.

Çay v5.2

GLOBALGAP Çay v5.2 standardına göre IAS'tan Türkiye'de akredite tek belgelendirme kuruluşuyuz.

Bitki Çoğaltım Ürünleri v5.2

GLOBALGAP Bitki Çoğaltım Malzemeleri v5.2 standardına göre IAS'tan akrediteyiz. Bu konuda Türkiye'de akredite tek belgelendirme kuruluşuyuz.

Çok seçenek

AGFOCERT bitkisel üretim tabanının tüm kapsamlarında ve tüm seçeneklerle hizmet verebiliyor.

Tek Duraklı Hizmet Alımı

Kuruluşlar başka belgelendirme kuruluşlarına gitmeden dilerlerse BRC, IFS, HELAL, ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, FSSC 22000, ISO 45001 ve ISO/IEC 27001 belgelendirme ve denetim hizmetleri için bize müracaat edebilirler. Denetimlerin tamamını ekibimizdeki Türk denetçilerle gerçekleştiriyoruz.

Uluslararası Hizmet

AGFOCERT olarak Taiwan, Bosna Hersek ve Kuzey Makedonya gibi ülkelerde belgelendirme faaliyetleri gerçekleştirdik. Uluslararası tecrübemiz her geçen gün biraz daha artıyor.

×