ISO 9001:2015

Tüm zamanların en çok kabul görmüş ve uygulanmış standardı olan ISO 9001 kuruluşların süreçlerini tanımlaması, izlemesi, analiz etmesi ve iyileştirmesi için tasarlanmıştır. İş performansınızı en üst düzeye çıkarmak için ISO 9001 en etkili araçlardan birisidir. Uygulamalar kişilere bağlı olmaktan çıkar ve sistematik hale gelir.

Kendisinden sonra çıkan bir çok standardın şartlarını doğru uygulandığında esnek yapısı sebebiyle karşılama konusunda ISO 9001 standardını yakalayabilen ikinci bir standart mevcut değildir.

AGFO Cert Teknik Kontrol ve Belgelendirme yetenekli ve sektörel tecrübeleri yüksek ISO 9001 denetçileri ile hizmetinizdedir. ISO 9001 hizmetlerimizi Dakks, Jas-Anz, IAS veyaTURKAK akrediteli belgelendirme kuruluşları ile işbirliği içinde gerçekleştiriyoruz. Belgelendirme kararı bu belgelendirme kuruluşları tarafından alınmaktadır.

Ekibimizde son derece tecrübeli baş tetkik görevlileri ile bu hizmeti vermekteyiz.

Temel Bilgiler :

 

Ana amaç müşteri ve yasal şartlara uygun ürünün veya hizmetin sağlanmasına yönelik bir kalite yönetimi sistemini oluşturup sürekli iyileştirmektir. Bunun için Planla-Uygula-Kontol Et ve Önlem Al döngüsü hayata geçirilir.

Süreç yönetimi ve sürekli iyileştirme standardın ana çekirdeğini teşkil eder. Denetçilerimiz süreç odaklı denetim yaparlar.

Sürekli iyileştirme

Sürekli iyileştirme PLANLA-UYGULA-KONTROL ET-ÖNLEM AL döngüsünün doğal sonucudur.

Süreç Yönetimi

ISO 9001 standardının 2015 versiyonunun önceki baskılarından en önemli farklarından birisi süreç yönetimi, liderlik ve risk değerlendirmedir.

×