Chain of Custody

GLOBALGAP Chain of Custody (Sorumluluk Zinciri)

TÜRKÇE

Sorumluluk zinciri (CoC) nedir?

Sorumluluk ya da gözetim zinciri... Tedarik zinciri boyunca şeffaflık, ürününüzün bütünlüğünü garanti eder ve müşterilerinizi güvence altına alır. GLOBALG.A.P. Gözetim Zinciri Standardı, GLOBALG.A.P'li ürün üreten tüm üreticiler ve perakendeciler için önemli bir sertifikadır. Bu standart GLOBALG.A.P içeren herhangi bir ürünün temin edilmesini veya GLOBALG.A.P'li olarak satılmasını sağlar. Ürünün GLOBALG.A.P sertifikalı çiftliklerden temin edilmiş olmasını güvence altına alır.

GLOBALG.A.P. CoC Standardı, çiftlikten perakendeciye kadar tüm süreç boyunca ürününüzün durumunu tanımlar. Sertifikalı ürünlerin işlenmesi ve işleme operasyon birimlerinde sertifikalı ve sertifikasız ürünlerin uygun şekilde ayrılması için katı gereklilikler ortaya koymaktadır.

GLOBALG.A.P. Gözetim Zinciri (CoC) Standardı, size pazardaki ürününüze ve markanıza katma değer sağlayan ve müşterilerinize daha fazla güvence sağlayan şeffaflık ve bütünlük düzeyi sağlar.

ENGLISH
ACCREDITATION
3d chain chrome red steel teamwork connection
This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience. Bu web sitesi çerezler kullanır ve tarama verilerinizi geliştirmek için kişisel verilerinizi ister.