ASC & MSC

TÜRKÇE

AGFOCERT hizmette öncü olma bilinciyle ASC konusunda Türkiye'de ilk yatırım yapan belgelendirme kuruluşu oldu. Denetçi adaylarımız ASC Alabalık baş denetçi eğitimlerini ve sınavlarını başarı ile tamamlayarak onaylandılar.

  • 16 Mayıs 2016 tarihinde ASI akreditasyon sürecimizi tamamladık. Artık tüm kapsamlarda belge verebiliyoruz.
  • ASC'de alabalık, somon, tilapya, abalone, bivalve, karides ve pangasius kapsamlarının tamamında belgelendirme yapabilir durumdayız.
  • ASC belgeli çiftliklerin izlenebilirliğinin işleme tesisinde korunabilmesi, işleme tesisinin de MSC CoC (Chain of Custody) belgesi olması gerekmekte. Akreditasyonumuz MSC CoC'yi de kapsıyor.
  • ASC ve MSC CoC akreditasyonumuz sadece Avrupa ile sınırlıyken 2019 itibariyle Çin, ABD ve Kanada hariç tüm Dünyayı kapsar hale geldik.
  • Hem ASC hem de MSC kapsamlarında Sorumluluk Zinciri belgelendirmesini akredite gerçekleştirebiliyoruz. İşleme tesisi olan tüm çiftlikler ASC belgelendirmesi ile birlikte MSC CoC belgesini de almak zorunda . Biz bu noktada her iki belgeyi de sunabiliyoruz.
ENGLISH
ACCREDITATION
DOCUMENTS

Contact us (İletişim)

Bağlarbaşı Mahallesi Bağdat Cad. No: 414  Gedik İş Merkezi A Blok D: 43 Maltepe Istanbul Turkey

Telefon : +90-216-599 02 75 ; Faks : +90-216-599 02 76

Tax Information (Vergi bilgileri)

Tax Office :  Küçükyalı V.D.  Tax id : 0680674446

 

Us in the google maps (google haritalarda biz)

This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience. Bu web sitesi çerezler kullanır ve tarama verilerinizi geliştirmek için kişisel verilerinizi ister.